polskidunski
Produkty Uslugi Export Realizacje Kontakt

Od 1997 roku Vetrex jest jedną z czołowych polskich spółek produkujących stolarkę okienna i drzwiową PVC dla dużych, średnich i małych przedsiębiorstw, instytucji publicznych oraz klientów idywidualnych. Firma dysponuje unikalnym na skale kraju potencjałem intelektualnym, technologicznym i wykonawczym - kapitałem wiedzy i doświadczenia zespołu, liczącego obecnie ponad 200 pracowników.

Vetrex współpracuje z wiodącymi na świecie dostawcami zaawansowanych technologii okiennych: Veka, Roto, Press-Glas, Wurth. Otrzymane od nich certyfikaty technologiczne są potwierdzeniem wysokich kompetencji, ponieważ przyznawane są jedynie tym, którzy spełniają surowe wymagania jakościowe oraz oferują najwyższy poziom produktów i usług.

Siedziba firmy mieści się w Pomorskiej specjalnej strefie ekonomicznej w miejscowosci Rokitki koło Tczewa, gdzie na działce o łącznej powierzchni 3,5 ha powstała nowoczesna fabtyka o łącznej powierzchni 4 760 m2 i wydajności 2,5 tysiąca jednostek okiennych dziennie.

Produkty:

Systemy profili VEKA to najnowsza generacja profili wielokomorowych o klasycznej i bardzo eleganckiej linii. System Perfectline i Softline pozwala stworzyć perfekcyjne okna zapewniające mieszkańcą jeszcze doskonalsza ochronę przed utratą ciepła i hałasem. Okna w systemie Perfectline jak i Softline wyznaczają także nowe, wyższe standardy bezpieczeństwa. Pozwalają nadać każdemu domowi indywidualny charatker, zgodny z życzeniami i oczekiwaniami domowników.

Szeroka gama kolorów zadowoli najbardziej wyszukane gusty i pozwoli na harmonijne wkomponowanie eleganckich okien w każdy rodzaj fasady. Styl okna podkreślają uszczelki; klasyczne i wyraziste - czarne lub eleganckie i stonowane - szare. Wybór jedej z nich daje dodatkowe możliwości krztałtowania architektury własnego domu.

Oferujemy okna w systemach:

· VEKA Softlie 213 AD
· VEKA Perfectline AD 
fakro classen vetrex dziadek stolbud krispol metalplast reunaers niewiadow