polskidunski
Produkty Uslugi Export Realizacje Kontakt

"Fensterpol" Sp. z o.o. jest firmą produkcyjno-usługowo-handlową, posiadającą wyspecjalizowane grupy serwisowe i montażowe. Dzięki temu zapewniamy profesjonalność w zakresie realizacji zleconych prac oraz gwarantujemy wysoka jakość wykonywanych prac motażowych . Doskonale orientujemy się we wszystkich nowościach technicznych , posiadamy doskonałe rozeznanie w innowacji i dokonującym się na rynku postępie technologicznym .

Prawidłowy montaż jest niezwykle ważny - tylko wtedy będziemy mogli w pełni wykorzystać wszystkie zalety naszych produktów. Poprawne osadzenie w połączeniu z regularną konserwacją zdecydowanie przedłuży żywotność okna - nawet do kilkudziesięciu lat.

Postaramy się przedstawić Państwu całą naszą ofertę oraz pomóc w wyborze odpowiedniego towaru. Wybierając do swojego domu okna lub drzwi należy pamiętać że jest to wybór na wiele lat. Nie zawsze niska cena jest w tym przypadku najważniejsza. Warto więc jest czasami dołożyć kilka procent więcej, aby w przyszłości uniknąć problemów z eksploatacją. Nieważne czy budujesz nowy dom, remontujesz czy wymieniasz stare okna lub drzwi, myśl o tym kojarzy się z pasmem niekończących się wizyt w firmie, pomiarów, uzgodnień, stratą czasu. W rzeczywistości nasza firma rozwiązuje te problemy w maksymalnie krótkim okresie czasu. Profesjonalne podejście i wiedza pozwala na jednym spotkaniu określić wszystkie istotne elementy, które wpływają na bezproblemowyzałatwienie kontraktu . Podczas wizyty nasz specjalista zaprezentuje wszystkie możliwości techniczne naszej stolarki i postara się dostosować je do Państwa gustów i upodobań.


 
fakro classen vetrex dziadek stolbud krispol metalplast reunaers niewiadow