polskidunski
Produkty Uslugi Export Realizacje Kontakt


Nowoczesne, bezpieczne i komfortowe wyroby naszej firmy cenione są na zagranicznych rynkach. W grudniu 2002 r. Niewiadów obchodził 80 lat istnienia. Przez długi czas po wojnie byliśmy zakładem o wojskowym charakterze produkcji, choć nie tylko: wraz z produkcją składanych łodzi z tkanin gumowych ruszyła produkcja kilku typów łodzi z laminatu poliestrowo-szklanego na eksport do Skandynawii. Po wyprodukowaniu ponad tysiąca zaprzestaliśmy ich wytwarzania, ale zdobyte doświadczenia pozwoliły na opanowanie technologii laminowania. Stąd był tylko krok do rozpoczęcia produkcji dobrze znanych niewiadowskich przyczep kempingowych z nadwoziem z laminatu.

Po przekształceniach gospodarczych ostatniej dekady Fabryka Przyczep "Niewiadów" sp. z o.o. wraz z Fabryką Artykułów Domowych "Niewiadów" sp. z o.o. wchodzą w skład Zakładów Sprzętu Precyzyjnego "Niewiadów" SA, tworząc od 1995 roku grupę kapitałową "Niewiadów". Standard przyczep jest wysoki: rozwiązania techniczne oraz jakość odpowiadają normom europejskim. Przyczepy, oprócz homologacji krajowej, posiadają certyfikaty europejskie, dopuszczające do ruchu po drogach Europy.

Jesteśmy największym w Polsce producentem przyczep samochodowych. Posiadamy w ofercie ponad 200 - cie typów i odmian, w tym przyczepy bagażowe, kempingowe, podłodziowe, lawety samochodowe, izotermiczne, handlowe, do przewozu koni oraz inne specjalistyczne. Rozwiązania techniczne i funkcjonalne oraz jakość naszych wyrobów odpowiadają wymaganiom europejskim, dzięki czemu ponad 80% sprzedaży naszej fabryki trafia na rynki zagraniczne. Chlubą załogi "Niewiadowa" jest nagroda "Europrodukt 2000" za "niebieską linię", czyli grupę lekkich przyczep bagażowych. Z rąk premiera Leszka Millera przedstawiciele firmy odebrali główną nagrodę redakcji "Rynków zagranicznych" za dynamikę eksportu w latach 1999-2001. Zakład znalazł się też w rankingu największych polskich eksporterów "Polish Export Reviev 2001".

Dbając o jakość jak i użyteczność pragniemy zapewnić, że nasza oferta cały czas jest wzbogacana o nowe modele przyczep. Na wszelkie interesujące aspekty dotyczące produkcji naszych wyrobów otrzymacie Państwo odpowiedŸ kontaktując się z naszą firmą lub z naszymi dystrybutorami na trenie całego kraju. Zapraszamy również Państwa do odwiedzenia naszego stoiska na Międzynarodowych Targach Motoryzacji odbywających się, co rocznie w Poznaniu. Za wszelkie uwagi oraz pytania z Państwa strony z góry serdecznie dziękujemy.

Spośród produktów mamy do zaoferowania:

linia przyczep - ECONOMY
linia przyczep - Ogród PLUS
linia przyczep - Dom PLUS
linia przyczep - Biznes100 (sklejkowe)
linia przyczep - Biznes100
linia przyczep - Biznes200
linia przyczep - do przewozu: Łodzi, samochodów, motocykli
linia przyczep - Kempingowe


 
fakro classen vetrex dziadek stolbud krispol metalplast reunaers niewiadow