polskidunski
Produkty Uslugi Export Realizacje Kontakt


METALPLAST-BIELSKO S.A. należący do Grupy Kapitałowej KĘTY S.A. jest największym polskim dystrybutorem systemów aluminiowych dla budownictwa - niekwestionowanym liderem w swojej branży. Firmą zarządza polska kadra, stosowane materiały i technologie spełniają wysokie kryteria jakościowe, a oferowane rozwiązania systemowe stanowią produkty z powodzeniem konkurujące z wieloma konstrukcjami zagranicznymi. Metalplast Bielsko to dziś przedsiębiorstwo na wskroś nowoczesne, notujące bardzo dobre wyniki finansowe, laureat wielu nagród i wyróżnień, oferujący produkty na wysokim, europejskim poziomie. Dzięki konsekwentnie realizowanej strategii koncentrującej się na dystrybucji systemów aluminiowych, wszechstronnej współpracy z firmami produkcyjnymi, architektami i firmami budowlanymi aspiruje do pozycji lidera w Europie Centralnej i Wschodniej."Metalplast-Bielsko" S.A. jest producentem elementów aluminiowych dla budownictwa. Staramy się usatysfakcjonować klientów, łącząc wysoką techniczną jakość wyrobów z konkurencyjną ceną i możliwie krótkim terminem realizacji. Zapewniamy sprawny system dystrybucji wyrobów.
Dążymy do zaangażowania całej załogi w proces rzetelnej obsługi klientów przy jednoczesnym zapewnieniu Spółce zysku. Stawiamy na profesjonalizm na każdym stanowisku pracy dbając o image firmy i jej rozwój. Zaopatrujemy się w surowce i materiały u sprawdzonych partnerów. Chcemy rozwijać w Spółce system zarządzania przez jakość dokumentując go wg normy ISO 9001. Kierownictwo firmy dąży do unowocześniania form zarządzania, mając na uwadze utrzymanie Spółki w krajowej czołówce producentów systemów aluminiowych.

Przykładowe profile okienno-drzwiowe:

· MB-45
· MB-60
· MB-70
· Spectral 45
· Spectral 60

Systemy aluminiowe METALPLAST-BIELSKO od lat cieszą się powodzeniem inwestorów w Polsce i Europie. Oferta firmy obejmuje zarówno systemy fasadowe jak i okienno-drzwiowe. Systemy fasadowe służą konstruowaniu ekskluzywnych i reprezentacyjnych elewacji budynków takich jak: banki, hotele, urzędy, biurowce itp. Rodzina systemów fasadowych, dostępnych w zależności od stosowanych wypełnień w grupie materiałowej 2.1 i 1 obejmuje m.in. system ściany słupowo-ryglowej MB-SR50 wraz z jej odmianami - pionową i poziomą linią jak również systemy szklenia strukturalnego: MB-SG50, i półstrukturalnego MB-SR50 EFEKT.

Oferowane systemy okienno-drzwiowe dostępne są zarówno w wersji z termoizolacją: MB-59S, MB-60, MB-70, jak i bez termoizolacji: MB-45 wraz z odmianami: MB-45D (przegrody dymoszczelne), MB-45F (przegrody i drzwi przeciwpożarowe w klasie E30 i E45) oraz MB-45FD (przegrody i drzwi przeciwpożarowe dymoszczelne). Do oferowanych rozwiązań należą także konstrukcje serii Spectral: termoizolowany Spectral 60 i bez termoizolacji: Spectral 45.

Ofertę uzupełniają przegrody przeciwpożarowe z drzwiami MB-78EI, system do zabudowy balkonów MB-23P oraz ogrody zimowe MB-WG60. Sukcesywnie wprowadzane są do obrotu coraz nowsze rozwiązania na miarę potrzeb klientów i wizji architektów.
 
fakro classen vetrex dziadek stolbud krispol metalplast reunaers niewiadow